S30VTA60
Partnumber:
S30VTA60
Manufacturer:
Shindengen Electric Manufacturing Co., Ltd
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
528 in stock
SKU:
S30VTA60
Package
DIODE RECTIFIER BRIDGE SINGLE 600V 30A 5-PIN CASE SVTA