S34B-PHDSS
Partnumber:
S34B-PHDSS
Manufacturer:
J.S.T.MFG.CO.,LTD
products.category:
Connector
Availability:
10000 in stock
Package
Conn Shrouded Header HDR 34 POS 2mm Solder RA Thru-Hole Box