S506-3.15-R
Partnumber:
S506-3.15-R
Manufacturer:
Eaton
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Fuse Miniature Slow Blow Acting 3.15A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass BSI/CCC/CSA/IMQ/PSE/SEMKO/UL/VDE/cULus