S6006LS2
Partnumber:
S6006LS2
Manufacturer:
LITTELFUS/TECCOR
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1324 in stock
SKU:
S6006LS2
Package
SCR SENS GATE 600V 6A ISO TO-220