S6010LS2TP
Partnumber:
S6010LS2TP
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
SCR 600V 10A(RMS) 100A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Isolated Tube