S6016NRP
Partnumber:
S6016NRP
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Thyristor SCR 600V 225A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R