S8JC-Z35024C
Partnumber:
S8JC-Z35024C
Manufacturer:
OMRON CORPORATION
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 14.6A 350W 7-Pin