Partnumber: SA57000-33D
Manufacturer: NXP Semiconductors
products.category: IC CHIPS
Availability: 1849 in stock
SKU: SA57000-33D
decrease increase
Package LDO Regulator Pos 3.3V 0.15A 5-Pin SO