SB20H200CT-1
Partnumber:
SB20H200CT-1
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
866 in stock
SKU:
SB20H200CT-1
Package
Diode Schottky 200V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-262AA