SBC1-102-211
Partnumber:
SBC1-102-211
Manufacturer:
TOKIN Corporation
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Choke Wirewound 1mH 10% 10KHz 210mA 4.9Ohm DCR RDL Bulk