SBCP-14HY221B
Partnumber:
SBCP-14HY221B
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Unshielded Drum Core 220uH 10% 10KHz Ferrite 1.51A 0.31Ohm DCR RDL Bulk