SBCP-47HY3R3B
Partnumber:
SBCP-47HY3R3B
Manufacturer:
NEC/KEMET/TOKIN
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Unshielded Drum Core 3.3uH 20% 10KHz Ferrite 3.21A 37mOhm DCR RDL Bulk