SBCP-87HY331H
Partnumber:
SBCP-87HY331H
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Unshielded Drum Core 330uH 10% 10KHz Ferrite 0.7A 0.92Ohm DCR RDL T/R