SBCP-87HY470H
Partnumber:
SBCP-87HY470H
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Power Choke Unshielded Drum Core 47uH 20% 10KHz Ferrite 1.8A 0.15Ohm DCR RDL T/R