SBK160808T-102Y-S
Partnumber:
SBK160808T-102Y-S
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Ferrite Beads Multi-Layer 1KOhm 25% 100MHz 0.2A 0.7Ohm DCR 0603 T/R