SBL30L30CT
Partnumber:
SBL30L30CT
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
413 in stock
SKU:
SBL30L30CT
Package
Rectifier Diode Schottky 30V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube