Partnumber: SBR10U200P5-13
Manufacturer: Diodes Incorporated
products.category: Diode Dynamics
Availability: 74900 in stock
SKU: SBR10U200P5-13
decrease increase
Package Rectifier Diode Super Barrier Rectifier 200V 10A 3-Pin(3+Tab) PowerDI 5 T/R