SBR10U200P5-13
Partnumber:
SBR10U200P5-13
Manufacturer:
Diodes Incorporated
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 10A, 200V V(RRM), Silicon, GREEN, PLASTIC, POWERDI5, 3 PIN