SBR10U200P5Q-13
Partnumber:
SBR10U200P5Q-13
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Super Barrier Rectifier 200V 10A Automotive 3-Pin(3+Tab) PowerDI 5 T/R