SBR12A45SP5-13
Partnumber:
SBR12A45SP5-13
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Super Barrier Rectifier 45V 12A 3-Pin(3+Tab) PowerDI 5 T/R