SBR12U45LH1-13
Partnumber:
SBR12U45LH1-13
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Super Barrier Rectifier 45V 12A 2-Pin POWERDI5SP-B T/R