SBR30100CT
Partnumber:
SBR30100CT
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
934000 in stock
SKU:
SBR30100CT
Package
Rectifier Diode Super Barrier Rectifier 100V 30A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Tube