SBR30300CT
Partnumber:
SBR30300CT
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
2005 in stock
SKU:
SBR30300CT
Package
DIODE SUPER BARRIER RECTIFIER 300V 30A AUTOMOTIVE 3-PIN(3+TAB) TO-220AB TUBE