SBR3U60P1Q-7
Partnumber:
SBR3U60P1Q-7
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Super Barrier Rectifier 60V 3A Automotive 2-Pin PowerDI 123 T/R