SBR8U60P5-7
Partnumber:
SBR8U60P5-7
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Super Barrier Rectifier 60V 8A 3-Pin(3+Tab) PowerDI 5 T/R