SBRS81100NT3G
Partnumber:
SBRS81100NT3G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Schottky Power Rectifier, Surface Mount, 1.0 A, 100 V