SBRT3M40P1-7
Partnumber:
SBRT3M40P1-7
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Super Barrier Rectifier 40V 3A Automotive 2-Pin PowerDI 123 T/R