SCD0403T-220K-N
Partnumber:
SCD0403T-220K-N
Manufacturer:
Chilisin
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 10% 2.52MHz 0.76A 0.378Ohm DCR T/R