SCD0504T-221K-N
Partnumber:
SCD0504T-221K-N
Manufacturer:
CHILISIN/YAGEO
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 1KHz Ferrite 0.35A 1.57Ohm DCR T/R