SCL-1-DPDT-12VDC
Partnumber:
SCL-1-DPDT-12VDC
Manufacturer:
Song Chuan Precision Company Ltd
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 12VDC 10A DPDT(27.5x21.5x35.8)mm THT