SCMT32C755MRBA0
Partnumber:
SCMT32C755MRBA0
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Supercap 7.5F 5V 20% (12.5 X 32mm) Radial Plastic Oval Can 65uA 0.16 Ohm 2000h 65°C Bulk