SCR22-050-0R9A100J
Partnumber:
SCR22-050-0R9A100J
Manufacturer:
KEMET CORPORATION
Availability:
100000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 5A 0.06Ohm DCR Thru-Hole Tray
Payment
Shipping
Share
facebook
twitter
pinterest
google+
certifications
Manufacturers
MIC
CHINA
View all
Recently viewed products
CAP, 0.3 pF, 0402, NPO, 50V JOHANSON