SCR38-200-2R3A010J
Partnumber:
SCR38-200-2R3A010J
Manufacturer:
KEMET Corporation
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 1000uH 10kHz 20A 0.0035Ohm DCR Thru-Hole Tray