SCW12B-05
Partnumber:
SCW12B-05
Manufacturer:
Mean Well Enterprises
products.category:
MODULES
Availability:
1614000 in stock
SKU:
SCW12B-05
Package
Module DC-DC 1-OUT 5V 2.4A 12W 9-Pin