SCX100DNC
Partnumber:
SCX100DNC
Manufacturer:
HONEYELL
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
SKU:
SCX100DNC
Package
Pressure Sensor 0psi to 100psi Differential/Gage 6-Pin