SCX15ANC
Partnumber:
SCX15ANC
Manufacturer:
Honeywell
products.category:
others
Availability:
1307 in stock
SKU:
SCX15ANC
Package
Pressure Sensor 0psi to 15psi Absolute 6-Pin