SD-1000H-48
Partnumber:
SD-1000H-48
Manufacturer:
Mean Well Enterprises
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 96VIN 1-OUT 48V 21A 1008W 13-Pin