SD-100B-12
Partnumber:
SD-100B-12
Manufacturer:
Mean Well Enterprises
products.category:
Industrial control
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 12V 8.5A 102W 11-Pin