SD10150CS
Partnumber:
SD10150CS
Manufacturer:
PanJit Semiconductor/NXP
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Rectifier Diode, Schottky, 10A, 150V V(RRM)