SD1206T040S1R0
Partnumber:
SD1206T040S1R0
Manufacturer:
AVX
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Diode Schottky 40V 1A 2-Pin Case 1206(3216Metric)