SD1H227M1012MBB
Partnumber:
SD1H227M1012MBB
Manufacturer:
SAMWHA
Availability:
100000 in stock
Package
SD Series Radial 50 V 220 uF Ø 10 x 12.5 mm 85 °C Electrolytic Capacitors