SD7030-331-R
Partnumber:
SD7030-331-R
Manufacturer:
Eaton
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Shielded Drum Core 330uH 30% 100KHz Ferrite 0.38A 1.725Ohm DCR T/R