SDCW2012-2-102TF
Partnumber:
SDCW2012-2-102TF
Manufacturer:
Shenzhen Sunlord Electronics Co., Ltd
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Common Mode Chokes Dual 1kOhm 100MHz 0.15A 0.8Ohm DCR SMD Tape