SDE0403A-8R2M
Partnumber:
SDE0403A-8R2M
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 8.2uH 20% 1MHz Ferrite 1.4A 142mOhm DCR Automotive T/R