SDE1006A-100M
Partnumber:
SDE1006A-100M
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Ferrite 3.8A 60mOhm DCR Automotive T/R