SDM2U20SD3-7
Partnumber:
SDM2U20SD3-7
Manufacturer:
Diodes Incorporated
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Rectifier Diode Schottky 20V 2A 2-Pin SOD-323 T/R