SDM30-12S12
Partnumber:
SDM30-12S12
Manufacturer:
MEAN WELL
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 12V 2.1A 25.2W 6-Pin