SDR-960-48
Partnumber:
SDR-960-48
Manufacturer:
MEAN WELL ENTERPRISES
products.category:
MODULES
Availability:
100000 in stock
Package
AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 20A 960W 13-Pin