SDR0302-150ML
Partnumber:
SDR0302-150ML
Manufacturer:
Bourns
products.category:
IC CHIPS
Availability:
723 in stock
SKU:
SDR0302-150ML
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 20% 100KHz 20Q-Factor Ferrite 0.65A 0.4Ohm DCR Automotive T/R