SDR0302-331KL
Partnumber:
SDR0302-331KL
products.category:
others
Availability:
1046 in stock
SKU:
SDR0302-331KL
Package
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 100KHz 40Q-Factor Ferrite 0.13A 10Ohm DCR Automotive T/R